Категорії

Галерея мобильной связи - Все буде смарт!

Привіт, познайомимося?

Ми – «Галерея мобильной связи» - знаємо все та навіть більше про ринок мобільної техніки й інноваційні технології, завдяки котрим світ ніколи не буде таким, як раніше. І, мабуть, це чудова новина!

21 рік безцінного досвіду. Співпраця з найкращими виробниками, перевіреними часом. Офіційна та оригінальна техніка від провідних світових брендів. Доступні ціни. І головне – індивідуальний підхід до кожного клієнтіа, а в обмін – їх довіра та бажання повертатися ще й ще!

На українському ринку наша компанія представлена з 2001 року. І, безумовно, цей вагомий часовий проміжок заявляє про себе сам. Однак, все ж хочемо резюмувати: наш шлях протягом 21-го року був безмежно цікавим. Лише уявіть: надбання такого важливого досвіду, розширення асортиментної лінійки, інвестиції у команду досвідчених професіоналів, а також пошуки партнерів, котрі варті довіри. І нам вдалося!

Сьогодні «Галерея мобильной связи» – це мережа роздрібних магазинів-партнерів по Україні, на полицях котрих ви зможете знайти різноманітні смарт-ґаджети та аксесуари до них.

  •         Лише оригінальна техніка

Довіра клієнтів – наш безумовний пріоритет. Саме тому ми ретельно відбираємо товари, котрі представлені в наших онлайн- та оффлайн-магазинах. Лише офіційні та актуальні моделі ґаджетів від найкращих світових брендів. «Галерея мобильной связи» подбає про те, аби ви зробили правильний вибір серед розмаїття смарт-техніки!

  •         Асортиментна лінійка, що вражає

Ми в «Галерея мобильной связи» чудово знаємо, як бути, коли хочеться все та навіть більше. Особливо, коли йдеться про унікальні ґаджети нового покоління. Хіба можна втриматися?

Ні, та й не варто! Обирайте смартфонипланшетисмарт-годинникипортативну техніку та аксесуари для мобільної техніки для себе і найдорожчих.

До того ж, ми тримаємо руку на пульсі сучасних тенденцій та слідкуємо за актуальними трендами світу digital. Пам’ятаєте ж, для нас важливо, щоб у вас «все було смарт»!

  •         Високоякісний сервіс

Для клієнтів у нас передбачено партнерський сервісний центр – там ви маєте можливість віддати свою техніку на налаштування чи ремонт, а також обміняти або ж повернути придбаний товар. Так-так, послуги нашого сервісу доступні навіть новим клієнтам, котрі купували ґаджети не в магазинах «Галерея мобильной связи». Ми подбаємо про те, аби все пройшло з легкістю та за найкоротші терміни!

Для нас важливо, щоб сервіс, котрий ми пропонуємо, відповідав найвищим стандартам, саме тому інвестуємо у професіоналізм та розвиток команди наших спеціалістів.

  •         Приємна цінова політика

У «Галерея мобильной связи» ви можете придбати техніку за максимально вигідними цінами. До того ж, у нас системно діють цікаві спеціальні пропозиції!

  •         Зручна та швидка доставка

Пропонуємо різні способи доставки: самовивіз із наших оффлайн-магазинів у Харкові та Києві або ж доставка «Новою Поштою» по ВСІЙ Україні. Більш детально з умовами оплати та доставки ви можете ознайомитися в нашому розділі «Доставка/оплата».

Знайти оффлайн-магазини ви зможете за адресами:

  • Харків, вул Пушкінська 2А (ТРЦ "NIKOLSKY"). -1 поверх, навпроти кас "Сільпо", біля центру вакцинації. Телефон: +380934914844. 

  • Харків, вул. Героїв Праці, 7, ТРК "Караван". Видача товарів з 10.00 до 22.00. Телефон: +380633718086, +380633718099, +380931558770.

  • Харків, вулиця Суздальські Ряди, 9, ТЦ "Будинок Торгівлі", 1 поверх. Телефон: +380633718689.

  • Харків, проспект Тракторобудівників 59/56, ТРК "УКРАЇНА", 2 поверх. Телефон: +380931558769.

Магазин на карті ТРК "УКРАЇНА"

  • Київ, вулиця Берковецька, 6Д, ТРЦ "Lavina Mall", +380934491814

Магазин на карті ТРЦ "Lavine Mall"