Категорії

УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ ПРАВИЛА ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСУ gallery.ua.

Використовуючи інтернет-ресурс gallery.ua (далі - «Сайт»), ви підтверджуєте свою згоду з даними Правилами. Якщо ви не згодні з даними Правилами, утримайтеся від користування Сайтом. Використання Сайту допускається тільки відповідно до даних Правил та чинного законодавства України.

Власник Сайту залишає за собою право змінювати або оновлювати ці Правила без попереднього повідомлення, а також залишає за собою право вносити зміни в зміст Сайту, в тому числі в опис представлених на Сайті товарів або послуг. Будь-яка подібна зміна вступає в силу з моменту розміщення оновленої (зміненої) інформації на Сайті.

Використовуючи Сайт, та / або  користуючись створеним на Сайті обліковим записом, Користувач бере на себе зобов'язання дотримуватися цих Правил. Доступ до деяких функцій Сайту можливий за наявності облікового запису. Користувач зобов'язується надавати правдиву, точну, актуальну і повну інформацію про себе протягом усього терміну користування Сайтом. Користувач зобов'язується не розміщувати на Сайті персональну інформацію інших осіб. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надану ним Персональну інформацію або її частину. Крім того, Користувач несе відповідальність за конфіденційність своїх паролів. Користувач має право використовувати Сайт для особистих і ділових цілей при купівлі товарів і послуг, представлених на Сайті, для використання в своїй діяльності. Користувач погоджується при використанні Сайту не вчиняти дій, які порушують законодавство України або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних прав, а також будь-яких дій, які порушують або можуть порушити нормальну роботу Сайту. Власник Сайту попереджає користувачів про те, що переважна частина вмісту Сайту захищена авторським правом, в тому числі фотографії, статті, проекти, анімації та графіки, аудіо- та відеозаписи тощо, або правом на знаки для товарів і послуг. Зокрема, назва Сайту є зареєстрованим знаком для товарів і послуг та охороняється чинним законодавством України, а також міжнародно-правовими актами. Власник Сайту не дозволяє використання логотипу та / або назви Сайту третіми особами без письмового ліцензійного договору. Знаки для товарів і послуг, під якими випускаються / реалізуються товари, розміщені на Сайті, належать їх правовласникам і можуть використовуватися лише відповідно до чинного законодавства України та міжнародного права у сфері інтелектуальної власності.

Будь-яке цитування матеріалів сайту дозволене лише за умови доповнення активним посиланням на Сайт.

Відгуки, коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні порушувати вимоги чинного законодавства і загальноприйнятих норм моралі.

Адміністрація Сайту попереджає, що власник сайту не несе відповідальності за відвідування і використання Користувачем зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або такими, що мали місце, втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси. Власник Сайту гарантує, що буде докладати всіх зусиль, щоб забезпечити достовірність всієї інформації та матеріалів, які розміщені на Сайті, і своєчасність виправлення неточностей в розміщеній інформації та матеріалах. Однак, власник сайту не може гарантувати, що вся інформація є дійсною на момент перегляду користувачем Сайту.

САЙТ НАДАЄТЬСЯ "ЯК Є" І "З УСІМА ПОМИЛКАМИ». ВЛАСНИК САЙТУ НЕ ДАЄ ЩОДО САЙТУ НІЯКИХ ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ, У ТОМУ ЧИСЛІ ЩОДО ТОВАРНОГО СТАНУ САЙТУ, ЙОГО ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ АБО ВИКОРИСТАННЯ ЗА НОВИМ ПРИЗНАЧЕННЯМ. ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВЛАСНИК САЙТУ НЕ ДАЄ ГАРАНТІЙ ВІДНОСНО БЕЗДОГАННОЇ РОБОТИ САЙТУ, в тому числі, але не виключно, не гарантує відповідності Сайту вимогам Користувача, а також безперебійності, швидкості, безпеки, безпомилковості його роботи і виправлення наявних в ньому помилок.

Адміністрація Сайту при обробці Персональної інформації Користувача зобов'язується прийняти всі організаційні і технічні заходи для захисту Персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій з нею третіх осіб. Однак не виключено, що в результаті збою в роботі Сайту, вірусної або хакерської атаки, технічних несправностей та інших обставин Персональна інформація Користувача може стати доступною і іншим особам. Користувач це розуміє і погоджується з тим, що не висуватиме претензій до власника сайту в зв'язку з цим. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту збирає, зберігає і здійснює інші дії по обробці Персональної інформації Користувача для наступних цілей:

  • Ідентифікація сторони в рамках договірних відносин за договором публічної оферти;
  • Зв'язок з Користувачем, в тому числі напрямок повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сайту, надання послуг, а також обробка запитів і заявок від Користувача;
  • Поліпшення якості Сайту, зручності їх використання, розробка нових сервісів і послуг;
  • Складання бази даних користувачів Сайту.

Розміщуючи на Сайті свою Персональну інформацію, Користувач підтверджує, що робить це добровільно, а також що він добровільно надає цю інформацію Адміністрації Сайту.