Чохли для Samsung

Чохли для Samsung 

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Чохли для Samsung

Не тільки смартфони, але і планшети потребують захисних аксесуарів. Планшети більш громіздкі, та й дисплей у них більше, тому і ймовірність отримати подряпину на корпусі або тріщину на екрані у них набагато вище. Якщо ви щасливий володар «таблетки» від іменитого корейського виробника, рекомендуємо якнайшвидше купити чохол на планшет Samsung і уб...

Не тільки смартфони, але і планшети потребують захисних аксесуарів. Планшети більш громіздкі, та й дисплей у них більше, тому і ймовірність отримати подряпину на корпусі або тріщину на екрані у них набагато вище. Якщо ви щасливий володар «таблетки» від іменитого корейського виробника, рекомендуємо якнайшвидше купити чохол на планшет Samsung і уберегти свій гаджет від неприємностей.

Найбільш ефективний захист гаджету забезпечить чохол-книжка, який надійно прикриває не тільки тильну, а й передню панель девайса.

В інтернет-магазині «Галерея Мобильной Связи» ви можете придбати не тільки Самсунг-планшет, чохол або навушники, але і оригінальний шолом віртуальної реальності. Поспішайте зробити замовлення.