Каталог
Виробник
Цвет
Матеріал корпуса
Кількість SIM-карт
Тип sim-карти
Nokia

Nokia 

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Nokia

Легендарний телефон Нокіа

Про надійність та міцність мобільних телефонів цієї фінської компанії давно вже ходять легенди. Їх стільникові телефони могли пережити все: від звичайного недбалого користування до падіння на асфальт. І ось фіни, поекспериментувавши з виробництвом смартфонів з операційкою від Microsoft, вирішили повернутися до того, що...

Легендарний телефон Нокіа

Про надійність та міцність мобільних телефонів цієї фінської компанії давно вже ходять легенди. Їх стільникові телефони могли пережити все: від звичайного недбалого користування до падіння на асфальт. І ось фіни, поекспериментувавши з виробництвом смартфонів з операційкою від Microsoft, вирішили повернутися до того, що у них найкраще виходить - виробництву міцних і надійних кнопкових телефонів.

Нові кольори корпусу і не тільки

У мобільний телефон Nokia виробник вдихнув нове життя та повністю оновив дизайн і функціонал своїх пристроїв. Фінські мобільні телефони отримали яскраві кольори корпусу і просунуті функціональні можливості. Це не банальні «звонилки», що володіють двома функціями «Подзвонити» і «Надіслати повідомлення», а девайси, що відповідають сучасним вимогам: у них як мінімум є вбудований ліхтарик, FM-радіо і вбудовані ігри. Крім цього, телефон Nokia Dual підтримує роботу відразу з двома сім-картами, тому ви зможете спілкуватися за вигідними тарифами з друзями і колегами.

Інтернет-магазин «Галерея мобільного зв'язку» пропонує купити телефон Nokia в Харкові за низькою ціною і з гарантією від виробника. У нашому каталозі запропонований широкий асортимент легендарного фінського виробника.