Захисне скло

Захисне скло 

на сторінку
Показані 1 - 24 із 175 пунктів
Показані 1 - 24 із 175 пунктів
Захисне скло

Основна перевага сучасних гаджетів - сенсорний дисплей, але, на жаль, він же є і самої крихкою частиною пристрою. Недбале поводження, носіння девайса в кишені з ключами або іншими гострими предметами, можуть пошкодити екран. Щоб запобігти появі на дисплеї подряпин і інших механічних пошкоджень, а також зберегти працездатність девайса, ви можете ...

Основна перевага сучасних гаджетів - сенсорний дисплей, але, на жаль, він же є і самої крихкою частиною пристрою. Недбале поводження, носіння девайса в кишені з ключами або іншими гострими предметами, можуть пошкодити екран. Щоб запобігти появі на дисплеї подряпин і інших механічних пошкоджень, а також зберегти працездатність девайса, ви можете купити захисне скло на телефон, смартфон або планшет.

Захисне скло або плівка - що вибрати?

Скло-протектор коштує дорожче, ніж звичайна поліуретанова плівка, але і оберігає дисплей воно надійніше. Даний аксесуар виготовляється із загартованого скла, що пройшов спеціальну хімічну обробку. Товщина його становить від 0,3 до 0,5 мм, а це в кілька разів більше, ніж у захисної плівки.

Крім цього, будь-яке скло складається, як мінімум, з трьох шарів:

  • силиконової основи,
  • основного захисного шар, що перешкоджає появі подряпин,
  • спеціального стримуючого шару, який при падінні девайса, не дає розсипатися екрану,
  • додаткових покриттів: олеофобним або антиблікового.

Скло, на відміну від плівок, не випускається в універсальному розмірі. Кожен аксесуар розроблений для захисту конкретної моделі гаджета, тому має всі необхідні вирізи під функціональні роз'єми і камери.

Захисне скло для смартфонів має ряд переваг:

  • Вони набагато твердіше звичайної поліуретанової плівки.
  • Їх легше клеїти.
  • Вони здатні зберегти цілісність дисплея навіть при падінні.
  • Хоч і ціна на них вище, ніж на плівки, зношуються вони набагато повільніше.

Купити захисне скло в інтернет-магазині дуже легко - ви можете оформити замовлення онлайн або по телефону. Ми швидко доставимо ваше замовлення за вказаною адресою в Харкові або в будь-яке відділення "Нової пошти" у вашому місті.