Захисні плівки

Захисні плівки 

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Захисні плівки

Захисна плівка на телефон необхідна кожному користувачеві гаджетами. Вона не тільки підтримує пристрій в акуратному стані, але і дозволяє більш комфортно їм користуватися. Ви напевно помітили, що при покупці того або іншого пристрою в магазині, на ньому завжди присутні плівки. Це необхідно для продовження терміну його експлуатації. Під час корис...

Захисна плівка на телефон необхідна кожному користувачеві гаджетами. Вона не тільки підтримує пристрій в акуратному стані, але і дозволяє більш комфортно їм користуватися. Ви напевно помітили, що при покупці того або іншого пристрою в магазині, на ньому завжди присутні плівки. Це необхідно для продовження терміну його експлуатації. Під час користування планшетом або телефоном, ви щодня користуєтеся його екраном, а той має властивість дряпатися і протиратися, незважаючи на товщину і міцність його скла. Яке б не було у гаджета скло, як би воно не було стійке до потертостей, воно не захистить його від подряпин. Повністю позбавити екран пристрою від потертостей і подряпин допоможе захисна плівка для смартфонів і інших гаджетів.

Навіщо потрібна плівка на телефон?

Щоб ваш телефон прослужив вам довгі роки і через великий проміжок часу не втратив свій товарний вигляд, за ним необхідно стежити, а саме - носити в захисному чохлі і встановити плівку на екран. Для продукції iPad актуальні плівки не тільки на екран, але і на задню панель пристрою, щоб можна було підтримувати свій смартфон в цілісному стані роками.

Захисні плівки на телефон ви можете придбати на сторінках нашого інтернет-магазину в Харкові за оптимальними цінами. Ми пропонуємо вам широкий вибір плівок на будь-який пристрій, щоб ви могли користуватися ними в своє задоволення довгі роки. Адже завжди приємно тримати в руках телефон, який виглядає акуратно і без подряпин. Крім того, плівка від подряпин стане в нагоді в тому випадку, якщо ви захочете продати свій телефон. Завжди можна виручити велику суму за девайс з акуратним зовнішнім виглядом, ніж за гаджет з потертостями, сколами і подряпинами.

Як прикріпити плівку?

Якщо ви хочете самостійно встановити на свій телефон плівку для захисту екрану, вам необхідно буде провести кілька дій. Для початку знежирте ваш екран, гарненько його протріть сухою ганчіркою, яка не залишає пилу. Підійде спеціальні серветки для протирання лінз окулярів. Далі обережно відклейте верхній шар захисної плівки і відповідними гранями до пристрою приклейте плівку на його дисплей. Якщо залишаться невеликі повітряні діри на екрані, ви можете «вигнати» їх за допомогою тиску на екран в бік, також можна підчепити краю плівки голкою і продовжувати виганяти повітря з-під неї. Після успішної наклейки вам залишиться тільки тішитися результатом.

Якщо ви хочете продовжити термін служби вашого гаджета, то вам буде потрібно захисна плівка для нього. Ви можете купити захисні плівки на смартфони і інші пристрої в Україні, а саме в Харкові на сторінках нашого сайту. Ціна вас приємно здивує, і ви зможете вибрати саме ту плівку, яка підходить для вашого пристрою.