Карти пам'яті

Карти пам'яті 

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Карти пам'яті

Карта пам'яті для смартфонів

Для чого потрібна карта пам'яті? У цьому маленькому компактному пристрої вміщується величезна кількість пам'яті для зберігання необхідної інформації. Використовується воно, як правило, для смартфонів, фотоапаратів, камер, MP3, а також встановлюється в ігрові консолі. Широкий спектр використання карт дозволяє записув...

Карта пам'яті для смартфонів

Для чого потрібна карта пам'яті? У цьому маленькому компактному пристрої вміщується величезна кількість пам'яті для зберігання необхідної інформації. Використовується воно, як правило, для смартфонів, фотоапаратів, камер, MP3, а також встановлюється в ігрові консолі. Широкий спектр використання карт дозволяє записувати і зберігати всю потрібну вам інформацію. З кожним роком гаджети вдосконалюються, створюються нові програми, які важать все більше МБ, відповідно удосконалюються і карти sd, щоб на них можна було зберігати будь-які обсяги інформації. Тепер кожна нова випущена картка має більший обсяг пам'яті і кращу якість, в порівнянні з попередніми. Всі вони - це сховище інформації, яке можна використовувати як в телефоні, так і на комп'ютері.

Які карти існують?

Існують різні карти пам'яті, вони відрізняються за типом і формою. Найбільш невеликими по розмірній сітці є micro-карти SD- SDНС- SDXC. Як правило, вони використовуються в плеєрах MP3 і смартфонах, так як це одні з найбільш компактних гаджетів. Для відеокамер використовуються більш об'ємні картки, так як апаратура дозволяє і щоб можливо було зберігати більше інформації. Деякі microsd карти можуть збільшуватися в розмірі до стану SD карти, яка дозволяє використовувати одну й ту ж пам'ять у ширшому списку пристроїв. Їх можна знайти практично на кожному кроці в Харкові. Крім того SD флешку можна підключити до ноутбука, за рахунок чого необхідна інформація легко зчитується без додаткових підключень.

Найпопулярнішими виробниками для різноманітних за обсягом і типом карт пам'яті є:

  • Kingston;
  • Sandisk;
  • Transcend;
  • Team.

Коли ви підбираєте карту пам'яті, необхідно визначитися, на який саме пристрій вона вам потрібно. У нашому інтернет-магазині в Харкові ви зможете знайти будь-яку карту для вашого гаджета. У разі пошуку карти для смартфона, необхідно знати тип карти, який він використовує, після чого важливо визначитися з об'ємом. Деякі гаджети мають обмеження по кількість сприймається пам'яті, тому не для кожного смартфона ви зможете купити картку, приблизно, 128 ГБ. У разі, якщо ж ви все-таки спробували, ваш смартфон може або зовсім перестати працювати, або працювати неправильно, тому ризикувати краще не варто. Також, варто звертати увагу на клас карт, адже саме він впливає на її функціональність і швидкість. Наприклад, десятий клас зчитує інформацію набагато швидше, ніж четвертий. Тому для великих пристроїв, таких, як дзеркальні і професійні фотоапарати, камери рекомендується користуватися мікро сд картами не нижче десятого класу.

Де купити?

В Україні в Харкові можна купити карту пам'яті будь-якого розміру і об'єму, для цього звертайтеся в наш інтернет магазин, тут ви знайдете якісну флешку для будь-якої моделі гаджета. Досить тільки вказати параметри карти, яка вам потрібна і отримати результат.