Зовнішні акумулятори

Зовнішні акумулятори 

Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Зовнішні акумулятори

Зовнішній акумулятор для телефону - продовж «життя» свого девайсу 

Зовнішній акумулятор необхідний для забезпечення пристроїв енергією. Маючи такий девайс, ви зможете значно продовжити вашому гаджету «життя», будь то смартфон, ноутбук або планшет. Будь-який портативний пристрій, який має стандартний роз'єм, підійде для зарядки таким акумуляторо...

Зовнішній акумулятор для телефону - продовж «життя» свого девайсу 

Зовнішній акумулятор необхідний для забезпечення пристроїв енергією. Маючи такий девайс, ви зможете значно продовжити вашому гаджету «життя», будь то смартфон, ноутбук або планшет. Будь-який портативний пристрій, який має стандартний роз'єм, підійде для зарядки таким акумулятором. Такий пристрій дуже актуально на сьогоднішній день, так як його можна використовувати в місцях, де немає електромережі, під час поїздок, гуляючи на вулиці. Як правило, powerbank має підвищену ємність, а також він підходить практично для всіх цифрових девайсів. Він буде дуже доречний під час подорожі, відрядження або на відпочинку, коли ви практично не перебуваєте в приміщенні, щоб скористатися розеткою. Також, ви зможете спокійно подивитися свій улюблений фільм на смартфоні або планшеті, прочитати книгу, зануритися надовго в гру і так далі, можна не переживати, що пристрій відключиться в самий невідповідний момент.

Навіщо потрібен акумулятор?

В Україні і конкретно в Харкові, ви можете купити зовнішні акумулятори за привабливою ціною в нашому магазині. Деякі з них можуть мати вбудовані екрани, на яких буде видно заряд, іноді замість екранів універсальні мобільні батаері комплектують світлодіодними лампочками. Це необхідно для контролю батареї і щоб розуміти, на скільки ще вистачить вашого заряду.

У разі, коли ви відправляєтеся надовго у справах, на зустріч або їдете у відрядження, завжди необхідно бути на зв'язку. Але в разі, якщо у вас проблеми зі вбудованим або знімним акумулятором на гаджет, ви завжди можете взяти з собою портативний акумулятор, який в короткі терміни зарядить ваш гаджет. Мобільний пристрій при активному використанні має властивість розряджатися, але без джерела зв'язку залишатися не можна, особливо коли необхідно прийняти важливий дзвінок або терміново відправити повідомлення. Швидко і без труднощів пошуку розетки зарядити ваш пристрій вам допоможе портативний акумулятор. Завдяки йому можна забезпечити собі постійний зв'язок з необхідними людьми і навколишнім світом, подорожувати без проблем і спілкуватися в постійному режимі. Акумулятори можуть заряджати різноманітні моделі гаджетів, для середньостатистичного гаджета буде досить повербанка до 10 тис. Ампер.

Як підібрати портативний акумулятор для смартфона?

Сама по собі батарея повинна бути не менше 2 тис. Ампер, щоб тримати ваш смартфон в зарядженому стані. Вона поповнить рівень його заряду, якого вистачить на перегляд відеороликів, спілкування в Інтернет і для обміну файлами. Що стосується зовнішнього акумулятора для iPad, його заряд повинен бути приблизно в два рази більше, ніж заряд самого пристрою, завдяки цьому він зможе довго довго підтримувати його батарею в робочому стані.

Кожна модель зовнішніх батарей нашого інтернет-магазину в Харкові оснащена системою захисту від замикань і перегрівів, тому вони прослужать вам якісно і довго. Ми пропонуємо універсальні мобільні батареї для таких моделей гаджетів як Samsung, LG, HTC та інші, їх вартість не завищена, тому ви зможете підібрати необхідний вам варіант батареї за оптимальною ціною.